Ziraat Türkiye Kupası Hakemleri Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu. Buna göre 21 Eylül Çarşamba günü saat 21:30'da Adana 5 Ocak stadyumunda oynanacak Adana Demirspor - BB Erzurumspor karşılaşmasını  İstanbul bölgesinden B Klasman hakemi Serdar Akkoçoğlu yönetecek.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın, 21 Eylül Çarşamba ile 22 Eylül Perşembe günü oynanacak 2. tur maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:
 
20 Eylül Salı:
12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor: Caner Ak
15.00 Orhangazispor-Kayserispor: Sarper Barış Saka
16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: Seser Tuna
18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka: Özer Özden
21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: Koray Gençerler
 
21 Eylül Çarşamba:
12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor: Oktay Taş
13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Alper Çetin
13.00 Dersimspor-Eskişehirspor: Ali Zağlı
14.00 Yomraspor-İstanbulspor: Hamit Basık
14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor: Ahmet Eşref Sarı
14.00 Hatayspor-Balıkesirspor: Kadir Sağlam
14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor: Ozan Bileyci
14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor: Sinan Dereci
14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor: Adnan Deniz Kayatepe
14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor: Bayram Başkan
14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon: Burak Taşkınsoy
14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor: Ali Adıgüzel
14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor: Metehan Alpat
14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: Tugay Kaan Numanoğlu
14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: Ali Karatutlu
14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908: Gökçen Öztürk
14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor: Emre Malok
15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Ramazan Keleş
15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu
15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor: Emre Abar
15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor: Celal Bayraklı
15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa: Selim Özen
15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor: Serkan Önsal
15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan
15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor: Lütfullah Aslan
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor: Halil İbrahim Yıldırım
15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Mert Güzenge
15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik: Yiğit Arslan
15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Veli Karakaya
15.00 Silivrispor-Ümraniyespor: Cihan Ataş
15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: Serkan Ergün
16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor: Serhad Ürkmez
16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: Bahattin Şimşek
19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor: Erdoğan Özkaya
19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor: Özgüç Türkalp
21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Serdar Akkoçoğlu
 
22 Eylül Perşembe:
12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor: Abdullah Yılmaz
14.00 Bayrampaşa-Bursaspor: Özkan Çeliker
14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor: Cihan Aydın
15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu: Yakup Bakır
16.30 Sivasspor-Tire 1922: Ali Şansalan
16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003: Yasin Kol
19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor: Çağdaş Altay
21.30 Göztepe-Kütahyaspor: Erkan Özdamar

 








Paylaş:

Adana Demirspor

Yorum ekle: