Adana Spor Büro'yu alt eden taraftar

Adana'da oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında güvenlik zaafiyeti yaşandı. Adana'da kuş uçurtmayan, el emeği göznuru pankartların asılmasına bile izin vermeyen, stadyum girişlerinde bacak aralarını, atkıları kaşkolleri bile didik didik inceleyip stadyumda üst düzey ! güvenlik altında maç seyrettiren Spor Büro sahaya giren bir misafir takım taraftarına engel olamadılar.

"FUTBOLCU OLMAK İSTİYORUM"

Adana Demirspor ile Beşiktaş arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının son dakikalarında sahaya atlayan taraftar, sahayı enlemesine geçip, kimseye yakalanmadan karşı kaledeki Beşiktaş Tolga Zengin'e, "Futbolcu olmak istiyorum bana yardım eder misin" yazılı not verdi.

Ziraat Türkiye Kupası F Grubunda mücadele eden Adana Demirspor ve Beşiktaş arasında 5 Ocak Stadı'nda oynanan maç sırasında ilginç bir olay yaşandı. Maçın 84. dakikasında sahaya giren 18 yaşındaki Veysel Ayaz isimli Beşiktaş taraftarı, siyah-beyazlı takımın kalecisi Tolga Zengin'in yanına koşarak geldi. Ayaz, cebinden çıkarttığı "Futbolcu olmak istiyorum, bana yardım eder misin" yazılı notu Tolga Zengin'e verdi. Zengin, telefon numarası yazılı notu tozluğunun içine koydu. Ayaz ise görevliler tarafından sahadan çıkartıldı.

159166

Tolga Zengin, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Kendi aramızda bir şey. Bizden bir konuda yardım istedi. Biz de elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışacağız" dedi.
Daha yeni Daha eski
Google News