Samet Aybaba, Kiralık Oyuncumuz Oğuzhan'dan Memnun

Birebirde en etkili oyuncularımızdan Oğuzhan Aynaoğlu sezon sonuna kadar kiralık olarak hücum gücümüzün en önemli faktörlerinden... Olay spor'un Oğuzhan haberini sizlerle paylaşıyoruz.

"Oğuz Han Aynaoğlu, geçen sezon devre arasında Bursaspor'a transfer olmuştu. Zaman zaman şans bulan gurbetçi futbolcu, kendini tam olarak gösterme fırsatı bulamamıştı. Sezon başında tecrübe kazanması için PTT 1.Lig'in iddialı ekiplerinden Adana Demirspor'a kiralanan Oğuz Han, oldukça başarılı bir dönem geçiriyor. Bursaspor'la aynı otelde kamp yapan mavi siyahlı ekipte gurbetçi futbolcu da ayrı bir heyecan yaşıyor. Oğuz Han'ın son durumunu bir dönem Bursaspor'u da çalıştıran ve şuan Adana Demirspor'un Sportif Direktörü olan Samet Aybaba'ya sorduk.

DEĞERLENDİRİLMELİ
OLAY Spor'a konuşan Samet hoca, Oğuz Han için 'Müthiş bir yetenek' derken şunları söyledi: "Oğuz Han çok iyi bir futbolcu. Bize şuan büyük katkısı oluyor. Birebirde çok etkili bir isim. Takıma da iyice alıştı. Sürekli oynatıyoruz. Bursaspor iyi bir futbolcu yakalamış. Sürekli oynarsa Süper Lig'de de herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Ben ona inanıyorum. Teknik kadromuz ondan çok memnun. Antrenmanlarda da çok iyi çalışıyor. Bursaspor mutlaka onu değerlendirmeli."

HAZIR DÖNMEK İSTİYORUM
Ünal Karaman'ın Teknik Direktörlüğünü yaptığı Adana Demirspor'daki formuyla göz dolduran Oğuz Han Aynaoğlu ise, her şeyin çok iyi gittiğini belirterek "Adana'da kendimi gösterme fırsatı buluyorum. İnşallah Bursaspor'a döndüğümde de her şey çok iyi olur. Hazır dönmek istiyorum. Burada tecrübe kazanıyorum. PTT 1.Lig'de büyük bir çekişme yaşanıyor. Bunun faydasını göreceğime inanıyorum. Takım olarak da şampiyonlugu hedefliyoruz" diye konuştu.

Kaynak:OLAY
Daha yeni Daha eski
Google News