Adana Demir Deplasmanda Pırıl Pırıl

PTT 1. Lig 22. haftasında Kayserispor ile en yakın takipçisi Adana Demirspor karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele 3-3 berabere sona erdi.

Kayserispor karşılaşmanın ilk yarısı 2-0 önde kapattı. İkinci yarıda ise Kayserispor, Adana Demirspor karşısında üç farklı skorla öne geçti ancak bunu koruyamadı. Adana Demirspor karşılaşmaya gelen 1600 seyircisinin büyük desteği ile maçı bırakmadı . 3-0'ın ardından bulduğu 3 gol ile karşılaşma 3-3 sona erdi.

ERTUĞRUL SEÇME "BASİT GOLLER YEDİK"

Maçın ardından- Kayserispor Teknik Sorumlusu Seçme: "3-0 öndeyken ikinci yarıda 3 gol yedik ve maç berabere bitti"- Adana Demirspor Teknik Direktörü Karaman: "Kayserispor gibi takıma 3-0 geriden gelip 3-3'e getirmek, pes etmemek bizim için sevindirici" Kayserispor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Seçme, 3-0 öne geçtikleri Adana Demirspor maçını yedikleri basit gollerle 3-3 berabere tamamladıklarını söyledi.Seçme, maçın ardından katıldığı basın toplantısında taraftarlarına galibiyet hediye etmeyi çok istediklerini ancak bunu başaramamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.Yedikleri basit goller sonucunda kazanabilecekleri maçı berabere bitirmenin üzüntü verici olduğunu dile getiren Seçme, şunları kaydetti: "3-0 öne geçtiğimiz ve ilk yarısını mükemmel oynadığımız müsabakada maalesef ikinci yarıda istediğimiz oyun formatını sahaya yansıtamadık. 3-0 öndeyken ikinci yarıda 3 gol yedik ve maç berabere bitti. Bu maçı kazanmış olsaydık büyük avantaj elde edecektik. Lig bitmiyordu ama büyük avantajımız olacaktı. Yediğimiz basit gollerle maalesef berabere kaldık. Hatalardan ders çıkartarak ilerleyen haftalardaki maçları kazanmak istiyoruz."Maçın hakemini eleştiren Seçme, "Yediğimiz birinci ve ikinci golde fauller vardı, hakem bunları vermedi avantaj uyguladı. Hakem arkadaşa bunlar yakışmadı" dedi.-

ÜNAL KARAMAN "PES ETMEDİK"
Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ise Kayserispor gibi güçlü bir takım karşısında 3-0 geriye düşmelerine rağmen skoru 3-3'e getirmenin büyük başarı olduğunu ifade etti.Maçın ilk yarısında kötü futbol ortaya koyduklarını dile getiren Karaman, "Güzel müsabaka oldu. Kayserispor oyunun dengeli gittiği bölümde 2 gol buldu. Bizim beklediğimiz goller değildi. İlk yarı futbol oynamaya gayret etsek de arzu ettiğimiz gibi geçmedi. İkinci yarı yediğimiz golle başladı, anlamsız bir gol yedik ancak futbolun içerisinde bu var. Takımımız bir direniş gösterdi, duruş sergiledi" diye konuştu.Basit goller yemeseler maçın sonucunun daha farklı olabileceğini anlatan Karaman, "Kayserispor gibi takıma 3-0 geriden gelip 3-3'e getirmek, pes etmemek bizim için sevindirici. Biz takımımızdaki potansiyeli zaten biliyoruz. Ama basit gol yeme hastalığına biraz daha çalışmamız gerekecek. Bu direnç, bu mücadele, bu azim var ama çok komik basit goller yiyoruz" ifadelerini kullandı.Karaman, maç boyunca takımlarını destekleyen taraftarlarına da teşekkür etti.
Daha yeni Daha eski
Google News