Samet Aybaba "Demirspor, Adana'nın Kıvılcımıdır"

Adana Demirspor Kulübü Sportif Direktörü Samet Aybaba, Adana’nın son yıllarda gelişim yaşamadığını, kentin her alanda adeta durduğunu ifade ederek, “Adana’nın gelişmesi için hep birlikte Adana Demirspor’u kıvılcım yapalım. Demirspor, Adana’mızın kıvılcımı olsun” dedi.

AYBABA "İYİ YÖNETİM VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ VAR"
Seyhan Rotary Kulübü’nün Seyhan Oteli’nde düzenlediği toplantıya konuşmacı olarak katılan mavi-lacivertli kulübün Sportif Direktörü Aybaba, Hüseyin Sözlü gibi çok iyi bir büyükşehir belediye başkanı ve kulüp yönetimiyle Adana Demirspor’un çok güzel günlere kavuşacağını bildirdi.

ADANA DEMİRSPOR TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNDE
Aybaba, “Şu anda Adana Demirspor Türkiye gündeminin tam ortasında bulunuyor. Herkes Adana Demirspor’un başarısından bahsediyor. Bu güzel kentimizin gelişmesi için bir kıvılcım yanmalı. Gelin hep birlikte Adana Demirspor’u Adana’mızın kıvılcımı yapalım. Adana’mız o zaman her alanda fazlasıyla gelişim yaşayacak. Her şey rahatlayacak” şeklinde konuştu.
Bir Adanalı olara Adana Demirspor’un menfaatleri için teknik adamlığımın dışında bir görev alarak katkı sağlamaya çalıştığının altını çizen Samet Aybaba, “Hüseyin Sözlü başkanımızla birlikte kentimizin sportif faaliyetlerinin gelişmesi açısından saha projelerimiz de var. Bunları hayata geçireceğiz. Yoğun bir program içerisindeyiz” diye konuştu.

SEYHAN ROTARY KULÜBÜ DESTEK SÖZÜ VERDİ
Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Aydoğdu’nun da katıldığı toplantıda kulüp üyelerinin sorularını yanıtlayan Aybaba, Türk futbolunun idare ediliş şekillerini, olumsuzlukları, yabancı oyuncu sayısıyla ilgili düşüncelerini anlattı. Yine farklı bir soruyu yanıtlayan Samet Aybaba, eski başkan Süleyman Seba’dan çok büyük övgülerle bahsetti.
Adana Demirspor Kulübü Sportif Direktörü Aybaba, Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Ahmet Murat Yıldırım’a “Seyhan Rotary” yazılı mavi-lacivertli forma hediye etti. Aybaba’ya da katılım belgesi veren Yıldırım, “Bizler Seyhan Rotary Kulübü olarak, şampiyonluğa emin adımlarla ilerleyen Adana Demirspor’umuz için nelere yapabilirizi çok çabuk şekilde düşünüp hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.
Daha yeni Daha eski
Google News