1940 Kişiden Birisi de Siz Olun

Adana Demirspor yönetimi, kulübe gelir sağlamak amacıyla içerisinde lisanslı ürünlerinin bulunduğu 1940 paket hazırlattı. "1940 kişiden birisi de siz olun" projesi kapsamında hazırlanan ve "Bussiness paket" adı verilen ürünlerin kentteki iş dünyası temsilcilerine tanesi 10'ar bin liradan satışa sunularak önemli gelir elde edilmesi hedefleniyor.

Kulüp Başkan Vekili Ümit Onatça, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, adını duyunca, renklerini görünce heyecanlandıkları takımlarının hep borçla anıldığını söyledi.

Yönetim olarak göreve geldikleri günden buyana kulübü başarılı ve itibarlı hale getirme çabasıyla projeler ürettiklerini anlatan Onatça, bu anlamda kendilerine destek olanlara teşekkür etti.

Onatça, kulübün kalıcı ve sürdürebilir gelir kaynakları elde edebilmesi için çaba gösterdiklerini belirterek, yeni bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Onatça, 1940 tarihinin her Adana Demirsporlu için özel bir anmalı olduğunu aktararak, şunları kaydetti:

"Köklü bir camianın ferdi olmaktan gururluyuz. İçerisinde kulübümüzü simgesini taşıyan şık armağanlardan oluşan 1940 paket hazırladık. 10 bin liraya sahip olunabilecek bu paketlerin satışını tamamladığımızda mali yapısı borçtan kurtulmuş bir kulübümüz olacak. İş dünyası için hazırladığımız 'bussiness paketlere' şimdiden ilginin büyük olduğunu görmek bizlere umut veriyor. Paketten temin eden her Adana Demirsporlunun adını internet adresinden ilan edeceğiz. '1940'tan biri benim' sloganıyla büyüyecek projemize destek olacağını belirtenlere şimdiden teşekkür ediyoruz. Bu paketten temin eden her iş insanının kulüp tarihine altın harflerle geçeceğine inanıyoruz. Projeyi kısa sürede tamamladığımızda Süper Lig'e emin adımlarla çıkacak bir kulübe sahip olacağız."

Sportif Direktör Samet Aybaba ise kulübün ekonomik anlamda zor günler geçirdiğini ancak bunu yansıtmamaya çalıştıklarını söyledi.

Övünülecek bir takıma sahip olduklarını anlatan Aybaba, "Ekonomik bağımsızlık önemli. Sadece oyuncular etkilenmiyor herkes etkileniyor. Bunu ortadan kaldırırsak çok daha rahat bir şekilde bu tempoyu sürdürebiliriz. Adana'da bu kadar yürekli insan vardır diye düşünüyorum. Önemli olan Adana Demirspor'un bu yıl hedefine doğru götürmek. Ayrıca paketi alana bir de onur belgesi vereceğiz" dedi.

Toplantıya As Başkan Emin Yumuşak, Basın Sözcüsü Tamer Gülcan, Hukuk işlerinden Sorumlu yönetici Demet Ertem ve bazı yöneticiler de katıldı.
Daha yeni Daha eski
Google News