Mustafa Kampa Katıldı

Adana Demirspor’un, Gaziantepspor’dan kadrosuna kattığı yeni transferi Mustafa Durak Kızılcahamam 2. etap kampına katıldı.
Gece geç saatlerde otele giriş yapan Mustafa, ayağının tozuyla Teknik Direktör Erkan Sözeri ve yeni arkadaşlarıyla tanıştı. Sözeri, tecrübeli oyuncuya hayırlı olsun dileklerini iletirken, ‘’Adana Demirspor ailesine hoş geldin. Seni aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. İnşallah sakatlık olmadan başarılı bir sezon geçiririz. Allah utandırmasın’’ dedi.
Mustafa da, Sözeri ve bütün takım arkadaşlarına ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Adana Demirspor’un büyük bir camia olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusu ve taraftarıyla Adana Demirspor önemli bir güç. Ben de elimden geleni yapıp takımıma katkıda bulunmak istiyorum" dedi.

2. etap sona eriyor

Mavi-Lacivertli ekibin Kızılcahamam’daki 2. etap kampı yarın sona eriyor. 29 Temmuz Cuma günü başlayan ve 8 Ağustos Pazartesi günü itibariyle 2. etabı tamamlayacak olan Mavi-Lacivertli ekip, 3. etap çalışmalarına 11 Ağustos’ta start verecek. Bolu’da 3. etabı tamamlayacak olan Adana Demirspor, buradan da PTT 1. Lig’deki ilk maçını oynamak üzere Samsun’a hareket edecek.

RASPOPOVİÇ AYRI ÇALIŞIYOR
Bu arada hafif ağrıları olan ve takımdan ayrı çalışmalara devam eden Raspopovic ve Mustafa Durak Kızılcahamam’da antrenmanlara devam edecek.
Analiz uzmanı ve antrenör Eren Gürsoy yönetiminde çalışmalarını sürdürecek olan ikili, daha sonra 11 Ağustos tarihinde Bolu’da olacak.

Daha yeni Daha eski
Google News