Adana Demirspor, Antep Deplasmanına Hazırlanıyor

Deplasmanda oynayacağı Belediye Gaziantepspor hazırlıklarını Aytaç Durak Tesisleri’nde sürdüren Adana Demirspor  günü çift antrenman yaparak geçirdi.

Akşam saatlerinde ısınma hareketleriyle başlayan çalışma 5’e 2 ve dar alanda çift kale taktik maçıyla son buldu. Futbolcularla yakından ilgilenen Teknik Direktör Erkan Sözeri, sürekli pres yapmalarını ve takım halinde organize ataklar geliştirmelerini söyledi. Akşam saatlerindeki idmanda bazı taraftarlar takıma tatlı ikramında bulundu. Takım kaptanlarından Emrullah ve Erkan Sözeri tüm takıma elleriyle tatlı ikram etti. Teknik patron Erkan Sözeri ise bu jestlerinden dolayı taraftarlara teşekkür etti.

Bugün sabah saatlerinde yapılan çalışmalarda ise oyuncular kuvvet ve dayanıklılık üzerinde duruldu. İstasyonlar halinde yapılan idman da kaleciler ise ayrı olarak çalıştı. Sürekli oyuncularını motive eden Sözeri, her güzel hareketten sonra alkışlayarak tebrik etti.

Erkan Sözeri, sıcak havaya rağmen oyuncuların göstermiş olduğu performanstan memnun olurken, fiziki olarak açığı kapatmaya çalışacaklarını söyledi.

demirspor-idman-2

RASPOPOVİC GELDİ POTE BEKLENİYOR

Bu arada Sırbistan Milli Takımı’na davet edilen Nikola Raspopovic Adana’ya dönerek takımla çalışmalara başladı.

ALTYAPIDA  İMZA

2013  yılında profesyonelliğe adım atan ve Adana Gençlerbirliğinden Adana Demirspor altyapısına gelen Mahsun Aksoy, geçtiğimiz sezon A2 takımımızda forma şansı bulamamıştı, transferin son saatlerinde bu oyuncuya tekrar lisans çıkartıldı.
Daha yeni Daha eski
Google News