Demirspor 5 Ocak'ta Çalıştı

Adana Demirspor Pazar günü oynayacağı Şanlıurfaspor maçının provasını 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’nda yaptı. Mavi-Lacivertli oyuncularla antrenman öncesi toplantı yapan Teknik Direktör Erkan Sözeri, herkesin forma giyecek gibi hazır olmasını istedi.

Düz koşunun ardından geniş alanda top kapmaca oynayan futbolcular daha sonra istasyon çalıştı. Teknik patron Erkan Sözeri yeşil ve beyaz olmak üzere iki gruba ayırdığı oyunculara tam sahada taktik antrenmanı yaptırdı. Sözeri bazı bölümlerde oyunu durdurarak futbolculara yapmaları gerekenleri uygulamalı olarak anlattı. Bazı oyuncuları da farklı mevkilerde oynatarak performanslarını gözlemleyen deneyimli teknik adam Şanlıurfaspor maçında sahaya süreceği ilk 11’i de yavaş yavaş belirliyor. Mavi-Lacivertli oyuncular antrenmanda göstermiş oldukları başarılı grafikle dikkat çekerken moralli olmaları yüzleri güldürdü.

Tamamıyla şu anda Şanlıurfaspor maçına konsantre olan Adana Demirspor maç öncesi kampı da Aytaç Durak Tesisleri’nde yapmayı planlıyor. 

Daha yeni Daha eski
Google News