Sözeri "Milli Maç arasını iyi değerlendirdik"

Teknik Direktör Sözeri yönetiminde çalışmalarını sürdüren Adana Demirspor düz koşu ve açma-germe ardından koordinasyon ve bireysel çalışmalar yaptı. Gökçek Vederson’un da antrenmanın belirli bölümlerinde takımla çalışmalar yapması teknik heyetin yüzünü güldürdü. Waldison ise gribal enfeksiyon nedeniyle antrenmana çıkmadı.

Teknik Direktör Erkan Sözeri, milli takım arasını verimli geçirdiklerini belirterek, “Eksiklerimizi tamamlama adına güzel çalışmalara imza attık” dedi.

Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Erkan Sözeri, milli takım arasının kendileri açısından verimli geçtiğini söyledi. Sözeri, “Milli takım arası bizim için özellikle antrenman açısından çok iyi geçti. Yorucu, ağır antrenmanlar yaptık. Oyuncularımız da buna çok güzel bir şekilde cevap verdi. İstekli ve arzulu çalıştılar. Hafta sonu Osmaniyespor ile özel maç yaptık. Güzel centilmence bir maç oldu. Amacımız zaten eksik olan takımımızın, eksik oyuncularını orada biraz daha fizik olarak hazırlamak amacıyla güzel bir karşılaşma oldu. Biz sonuca odaklanmadık. Orada vereceğimiz mücadele güzel bir antrenman maçı olmasını hedefledik. Osmaniye ekibine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Verimli bir hafta geçirdiklerinin altını çizen Sözeri, “Eksiklerimizi tamamlama adına güzel oldu. Yavaş yavaş takım olarak, hem sistem şablon olarak hem de fizik olarak hazır hale geleceğiz. Maç oynadıkça, üzerine koyacağız. 6’ıncı 7’inci haftada bu takım bu ligi forse eden zirveye oynayan bir takım olacak” şeklinde konuştu.


FEVZİ TAKIMA KATILDI

Mavi-Lacivertli takımın Bolu kampında sakatlanan ve ameliyat olan kaleci Fevzi Elmas Adana’ya gelerek fitness salonunda çalışmalara başladı. Teknik Direktör Erkan Sözeri ile görüşen Fevzi Elmas yaklaşık 3 ay sonra takımla çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Bu arada Başkan Sedat Sözlü ve yöneticiler antrenmana katılarak çalışmaları izledi.

Daha yeni Daha eski
Google News