Emrullah Şalk "3'te 3 yapmak istiyoruz"

Pazar günü deplasmanda Ümraniyespor ile karşılaşacak olan Adana Demirsporumuz, hazırlıklarına devam ediyor. Aytaç Durak Tesisleri’nde Teknik patronumuz Engin İpekoğlu yönetiminde yapılan çalışmalar düz koşu ile başlarken, 5’e 2 ve yarı sahada taktik antrenmanla devam etti. Deneyimli teknik adam taktik idmanda oyunculara Ümraniyespor maçında neler yapmaları gerektiğini anlattı. Oyunu zaman zaman durduran İpekoğlu, takım olarak hep birlikte hareket etmeleri gerektiğine dikkat çekti.

‘3’TE 3 YAPMAK İSTİYORUZ’

Adana Demirsporumuzun başarılı file bekçisi Emrullah Şalk, her hafta takım olarak performanslarının arttığını söyledi. Ümraniyespor maçını kazanıp 3’te 3 yapmak istediklerini belirten Emrullah, kendi evlerinde oynayacakları Eskişehirspor karşılaşmasına taraftarında desteğiyle çıkıp bu yarışta var olduklarını herkese göstermeyi hedeflediklerini söyledi.

Şalk, ‘’Maç kazanmak bize güven getiriyor. Önemli bir camiada forma giydiğimizi hepimiz biliyoruz. Ümraniye maçından da galibiyetle ayrılıp bunu alışkanlık haline getirmek istiyoruz’’ diye konuştu.

emrullah-salk

‘ÇOK GÜZEL BİR AİLE ORTAMI VAR’

Mavi-Lacivertli takımımızın orta saha oyuncusu Berkay Samancı ise yaptığı açıklamada Ümraniyespor maçına en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade etti.

berkay-samanci

Berkay, takımdaki havanın çok iyi olduğunu anlatarak, ‘’Herkes sorumluluğunun bilincinde ve ona göre bu formaya, bu armaya sahip çıkıyoruz. Son 2 haftada aldığımız galibiyetler hem moral hem de özgüven anlamında bizi yukarıya taşıyor. Elimizden geleni yapıp daha da yukarılara çıkmak istiyoruz. Burada çok güzel bir aile ortamı var. İnşallah bu ortamda takımımızı layık olduğu yerlere el birliğiyle taşımaya devam edeceğiz. Ümraniyespor maçından galibiyetle ayrılıp seri 3 puanlarla yolumuza devam ederiz. Taraftarlarımızın desteğiyle ilerleyen haftalarda performansımızın artacağına inanıyorum’’ dedi.
Daha yeni Daha eski
Google News