Maçın ardından; Elazığ cephesi öfkeli

​Ogün TEMİZKANOĞLU/ “Oyuncularımız hak etmedikleri bir mağlubiyet aldı!”

Elazığspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu, 1-0 kaybettikleri Adana Demirspor maçı sonrası, hak etmedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.

Elazığspor Teknik Direktörü Ogün Temizkanoğlu, maç sonu yaptığı açıklamada:

“Böyle çok basit maç kaybettiğiniz zaman canınız sıkılıyor. İkinci yarı ilk yarı gibi oyun oynamadık. Adana Demir biraz daha üzerimize geldi. Ama biz de onları bir karşılama olarak ilk yarı özellikle bunu düşündük. İkinci yarı kondisyonlarının düşeceğini biliyorduk. Buna göre oyun planımızı yapmıştık. Fakat bir penaltı, penaltımı tartışılır izleyip göreceğiz. Ama telefonlarıma gelen bütün şeylerde penaltı olmadığını pozisyonumuzun ofsayt olmadığını hatta yayıncı kuruluşun o pozisyonu sadece 1 kere yayınlaması biraz kafamızda soru işaretleri bıraktı. Ama şunu söylemek istiyorum bütün oyuncularımı kutlarım hak etmedikleri bir mağlubiyet aldılar.

Oynadığımız futbol ortada. Girdiğimiz pozisyonlar ortada. Biraz daha cesaretli vurabilsek farklı bir maç olabilirdi. Adana Demirspor’u tebrik ediyoruz önümüzde bir kupa maçı var ondan sonra Malatyaspor maçına hazırlanacağız” diye konuştu.

Bordo Beyazlı Futbolcuların Maç Sonu Değerlendirmesi ise Şöyle:

"Hakkımızı yiye yiye bitiremediler. ALLAH rızası için tüm Elazığ'ı Cumartesi günü stadyumu doldurmaya davet ediyoruz. Lütfen bizi yalnız bırakmayın, hakemlerde bizi sahipsiz sanmasın. Cumartesi günü tribünleri tıklım tıklım görmek istiyoruz." Lütfen herkes bu sese kulak versin ve Cumartesi günü herkes eşini, dostunu alıp maça gelsin. ''

Daha yeni Daha eski
Google News