Sedat Sözlü Açıklamalarda Bulundu

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, televizyon programına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. 

Hakem hatalarının son haftalarla bariz bir şekilde ortaya çıktığını ve bundan çok rahatsız olduklarını belirten Başkan Sedat Sözlü, artık kasıt olduğunu düşündüklerini söyledi. 

Sözlü, ‘’Adana Demirspor’un olduğu yerde hep zirve konuşulur. Zirveyi takip etmeye devam edeceğiz. Camiamız her zaman hedefleri olan ve büyük bir kulüp. Engin İpekoğlu hocamız geldikten sonra takımımız daha iyi mücadele etmeye başladı. Oyuncularımıza olan güvenimiz tamdır. Her geçen hafta daha iyi oynuyoruz ve böyle devam edeceğiz inşallah. Taraftarlarımızın müthiş desteğini devam ettirmelerini istiyoruz’’ dedi. 

‘CANIMIZ YANIYOR’

Adana Demirspor’un hakkının yendiğini söyleyen Başkan Sözlü, ‘‘Sıkıntıları aşmak için medeni bir şekilde hakkımızı arayıp, Bakanımız Ömer Çelik, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeyi düşünüyorum.  Görüntüleri alıp gideceğiz. Taraftarlarımız desteklemeye devam etsinler. Çok önemli bir taraftar kitlemiz var. Yıllardır Adana Demirspor’umuza öcü gibi bakıyorlar. Hakkımızın yendiğin herkes görüyor. Eskişehir maçında mağlup olmamıza rağmen taraftarımız takımımızı ayakta alkışladı. Ümraniye maçı ve ardından Eskişehirspor karşılaşmasında verilmeyen penaltılarda artık kasıt arıyoruz. Eskişehirspor’un mağduriyetini gidermeye çalışıyorlar. Böyle bir niyetiniz varsa bizi kurban seçmeyin. Tepki vermemiz kadar doğal bir şey yok. Bizim canımız yanıyor’’ diye konuştu. 

‘KALICI GELİR KONUSUNU ÇALIŞIYORUZ’

‘Sözlü daha sonra şöyle devam etti;

‘’Ben bu kadronun geçen yıldan daha iyi olduğuna inanıyor ve güveniyorum. Bu kadronun bize devre arasında transfer yapma gereğini duyurmayacağına inanıyorum. Passolig konusunda Süper Lig takımlarıyla yarışıyoruz. Yeni stadın bitimiyle takımımızın da Süper Lig'e çıkması gerekiyor. O stadı ancak bizim taraftarımız doldurur. Bu takımın Süper Lig'de olması lazım. Kalıcı gelir konusunda çalışmalarımız sürüyor. İnşallah olumlu bir sonuç alacağız. Gizli saklı hiçbir şeyimiz yok. Her şey şeffaf bir şekilde gerçekleşiyor. Borç öderken aynı zamanda da bu kulübe temlik koymadan zamanı geldiğinde ceketimi alıp gideceğim. Eski borçları ödeye ödeye bitirme noktasına geldik zaten. 1 kuruş bile gelirimiz yok, tamamen bağışlarla ayakta durmaya çalışıyoruz.’’

Daha yeni Daha eski
Google News