Waldi yok, Pote Şüpheli

Adana Demirspor, Boluspor maçı hazırlıklarını Aytaç Durak Tesisleri’nde tüm hızıyla sürdürüyor. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman kuvvet ve 5’e 2 ile devam ederken, taktik çalışmayla son buldu. 

Aytaç Durak Tesisleri'nde basın açıklaması yapan Teknik Direktör Engin İpekoğlu, “Maç başına en az 8-9 tane pozisyona giren bir takıma karşı 2-3 pozisyon veriyorsun ve 2 gol yiyorsun. Tabii ki üzücü” sözleriyle beraberliği değerlendirdi.

Waldison'un sakatlığı nedeniyle Boluspor müsabakasında yüzde 60 ihtimal oynayamayacağını anlatan İpekoğlu, Pote'nin ise doktor raporuna göre oynayabileceğini kaydetti. Oyunculara ilişkin değerlendirmelerde bulunan İpekoğlu, “Kaleci elini toptan kaçırsa anlarız. Gol yedik, gol kaçırdık bunlar futbolun içinde olan şeyler, anlarım. Ama koşmadan, mücadele etmeden olmuyor. Futbolun, sporun özünde zaten o kazanma azmi, hırsı, mücadelesi, yürekten oynama azmi olmuyorsa olmuyor. Bu anlamda sıkıntımız var. Devre arasına kadar bu oyuncularla gideceğiz. 7-8 dakika kalmış. Orada koşmayacaksan nerede koşacaksın? Orada mücadele etmiyorsan nerede edeceksin? Biz de sağ salim bir devre arasını görelim” şeklinde konuştu.

İpekoğlu, Boluspor'un 2 haftadır mağlup olduğunu hatırlatarak, “Son 2 maçta aldıkları kötü sonuçları onlar da bir yerde sonlandırmak isteyeceklerdir. İnşallah bizim maçımız olmaz” dedi.

Antrenmanda Waldison yer almazken, Pote ise fizyoterapist eşliğinde antrenman yaptı. 

Daha yeni Daha eski
Google News