Parola 3 puan

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdüren Adana Demirspor günü tek antrenmanla tamamladı. Aytaç Durak Tesisleri’nde Teknik patron Engin İpekoğlu oyuncularla idman öncesi toplantı yaparak zorlu maçla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Isınma hareketleriyle başlayan çalışmalar daha sonra 5’e 2 ile devam ederken taktik maçıyla son buldu.
Deneyimli teknik adam Engin İpekoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor takımının neredeyse baştan aşağı yenilendiğini dile getirerek ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Taraftarların cezası nedeniyle bu karşılaşmada yerlerini alamayacaklarını hatırlatan İpekoğlu takıma yeni katılan oyuncularla daha da güçlendiklerini ve 3 puan alarak Mavi-Lacivertli camiaya hediye etmek istediklerini belirtti.

AYHAN DENİZ’DEN MORAL YEMEĞİ
Adana Demirspor İdari İşler Sorumlusu Ayhan Deniz Mavi-Lacivertli teknik ekip ve oyunculara Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi moral yemeği verdi.
Yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı yemekte Başkan Sedat Sözlü, Ayhan Deniz’e teşekkür ederek zorlu maçta başarılar diledi. İş adamı Ayhan Deniz ise takımın galip geleceğine inandığını belirterek her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
Daha yeni Daha eski
Google News