Adana Demirspor Kulübü Kongre Başvuru Tarihini Açıkladı

Adana Demirspor Kulübü, 23 Mayıs'ta yapılacak kongreye ilişkin yazılı açıklamalarda bulundu.


ADANA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİNİN 23 MAYIS 2017 SALI GÜNÜ SAAT 14.00’DE ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TİYATRO SALONUNDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZ İSE 30 MAYIS 2017 SALI GÜNÜ AYNI YERDE YAPACAĞI OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNDA,KULÜP BAŞKANLIĞI VE DİĞER DERNEK ORGANLARINA ADAY OLACAKLARIN,KULÜP TÜZÜĞÜNÜN 14.C MADDESİNDE BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE ;
“MADDE 14
C-KULÜP BAŞKANLIĞI İLE YÖNETİM VE DENETİM ORGANLARINA ADAY OLANLAR;HANGİ ORGANA ADAY OLDUKLARINI EN GEÇ GENEL KURULUN VEYA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUN TOPLANACAĞI GÜNDEN 3 GÜN ÖNCE SAAT 18.00’A KADAR ADANA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ’NE LİSTE HALİNDE VEYA TEK TEK BİLDİRMEK ZORUNDADIRLAR.

KULÜP MÜDÜRÜ,VERİLECEK BU ADAY MÜRACAAT LİSTELERİNİ VEYA ADAY MÜRACAATLARINI KULÜP MÜHÜRÜ İLE ONAYLAYIP İMZALADIKTAN SONRA İLGİLİLERİNE BİR ALINDI BELGESİ VERİR.

BU SÜRE İÇİNDE,TOPLU VEYA TEK TEK ADAY OLDUKLARINI ADANA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ’NE BİLDİRMEYENLER SEÇİMLERE KATILAMAZLAR.AYRICA VERİLEN LİSTELERDE YER ALAN ÜYELERLE İLGİLİ OLARAK ÖLÜM,VESAYET ALTINA ALINMAK VE AĞIR HASTALIK DIŞINDA HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YAPILMAZ.
KULÜP MÜDÜRÜ BİR BİLDİRİ YAYIMLAYARAK ADAYLARI AYNI GÜN İÇİNDE AÇIKLAR.

KULÜP BAŞKAN ADAYLARI ADANA DEMİRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ’NE VERDİKLERİ LİSTELERDEKİ ADAYLARINI İSTEDİKLERİ TAKDİRDE KENDİLERİ DE KAMUOYUNA AÇIKLAYABİLİRLER.

ADAY VE LİSTELER,DİVAN BAŞKANI TARAFINDAN KONGRE SALONUNDA İLAN EDİLEREK,SALONUN GÖRÜLEBİLİR BİR YERİNDE ASKIYA ÇIKARILIR.
ADAYLAR HAKKINDA YAPILACAK YAZILI VE GEREKÇELİ İTİRAZLAR,GENEL KURUL BAŞKANLIK DİVANINCA DERHAL KARARA BAĞLANIR.GEREKÇE VE DELİLE DAYANMAYAN İTİRAZLAR DİKKATE ALINMAZ.”

20 MAYIS 2017 CUMARTESİ SAAT 18.00’E KADAR KULÜBE BAŞVURMALARI ÖNEMLE DUYURULUR.
Daha yeni Daha eski
Google News