Hasan Şaş "İyi bir takım kuracağız"

Hasan Şaş Teknik Direktörlük için bugün Adana Demirspor tesislerine geldi.

Adana Demirspor'un küme düştüğü 1994-1995 sezonunda küme düşen kadroda yer alan Hasan Şaş, Demirspor formasıyla çıktığı 5 müsabakadan da galibiyet yüzü görememişti.
Daha sonra Ankaragücüne transfer olan Hasan Şaş, Galatasaray'la birlikte yıldızı parlamış ve Brazilya'ya golümüzü atan isim olmuştu.

Aradan 22 yıl geçti ve Hasan Şaş, tesislerde taraftarlar tarafından karşılandı.


"1994 yılında buradan gittim, küme düşmüş pozisyondaydı kalbim buruktu. Büyük bir şehiriz. Adana Demirspor taraftarı her yerde İstanbul'da Ankara'da her yerde. Bundan sonra taraftar olarak, yönetim olarak, yerel basın olarak birlik olmalıyız ve taşın altına elimizi koymalıyız. Ayaklarımız yere sağlam basmalı. Şu anda çok duygulandım, 22 yıl önce gittiğim kulüpteyim. Hedefi olan bir insanım, İnşallah yönetimle birlikte; canımızı dişimize katarak çalışacağız. Beklentilere alıştığım, 11 yıl Galatasaray'da oynadım, çoçukluğunda hem Galatasaray hem Demirspor taraftarı olan birisiydim. Ne yapacağımı biliyorum. Beklentiler oyunculara moral motivasyon aşılar. İlk olarak geçen seneki sıkıntıları yaşamayacağız, Adana Demirspor'un son maçta ligde kalması ve daha sonra Allah bize yol çizdi iyi bir takım kuracağız ve başarıya ulaşacağız"

Hasan Şaş'dan sonra konuşan Başkan Mehmet Gökoğlu ise; "Hasan Şaş ismi için bir şey diyemem, kariyeri en üst düzeyde olan birisi, İnşallah hayırlı olur, yuvana hoş geldin Hasan kardeşim" dedi.
Daha yeni Daha eski
Google News