Suat Kızıldağ'dan Demirspor'a Destek

Adana Demirspor’un eski yöneticilerinden Asya Yem Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Suat Kızıldağ Adana Demirspor’a 50 bin liralık bağışta bulundu.

Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu ,Başkanvekili Mustafa İzgioğlu ve Yurtdışı İlişkiler Sorumlusu Murat Çardak, Suat Kızıldağ’a makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet duyan Kızıldağ “Adana Demirspor’da ben de geçmiş yıllarda yöneticilik yaptım. Bu kulüp için,birlik ve beraberliğin sağlanması için kulübümüze katkıda bulunmak istedim. Yönetim kurulumuzdaki isimlerin hepsi birbirinden değerli. İnşallah kulübümüz daha güzel günler i görecektir. Ben de bu yönetim kuruluna güveniyorum.Güzel işlere imza atacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi

Suat Kızıldağ’ın verdiği destekten dolayı yönetim kurulu adına teşekkür eden başkan Mehmet Gökoğlu “ 50 bin liralık karşılıksız verilen bu destek bizi çok mutlu etti. Önce Ramazan Çimen şimdi de Suat Kızıldağ, Adana Demirspor sevgisiyle kulübümüze destek verdi. Verilen destekler bizi daha da güçlendiriyor.İnşallah bu destekler devam edecek.” diyerek sözlerini tamamladı.
Daha yeni Daha eski
Google News