Giray Bulak "Siz ne kadar kazanmak için oynasanız da.."

Adana Demirspor Teknik Direktörü  Giray Bulak,  İstanbulspor ile 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, "Milli maç öncesi oynanan oyunlar korunaklı oluyor. Siz ne kadar kazanmak için oynasanız da oyuncular ve rakip kaybetmemek için mücadele ediyor. Böyle olunca da oyun daha temkinli oluyor" dedi.

TFF 1. Lig'in 7. haftasında  Adana Demirspor, deplasmanda  İstanbulspor ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan  Adana Demirspor Teknik Direktörü  Giray Bulak, "Milli maç öncesi oynanan oyunlar korunaklı oluyor. Siz ne kadar kazanmak için oynasanız da oyuncular ve rakip kaybetmemek için mücadele ediyor. Böyle olunca da oyun daha temkinli oluyor. İki defa geriye düştük. Eğer oyunun başında bulduğumuz pozisyonu değerlendirseydik galip gelebilirdik. İlk yarı kontrollü oynadık. Onların defansının arkasına servis yaparak oynamak istedik. Yer yer bunu uyguladık aslında. Gollerde ise uyuduk tüm uyarılarımıza rağmen. Ama sonra skoru bulmamız, maçın 2-2'ye gelmesi ve maçın gidip gelmesi de önemli şeyler. Ben  İstanbulspor yönetimine de teşekkür ediyorum. Bilet fiyatlarında yardımcı oldular.

Milli Takım arasında daha çok çalışacağız. Birbirimize uyum sağlamalıyız. Bu maçı kaybetseydik, 15 günlük ara bizim için daha zor geçerdi. Ama şimdi her şeyi daha rahat görebiliriz. Bazı oyuncularımızda düşüşler de var. Bunları halledeceğiz" ifadelerini kullandı.

Tamer Avcı: "Oyuna bir türlü giremedik" İstanbulspor Teknik Sorumlusu Tamer Avcı, rakibin kapalı oynamasından dolayı oyun kurmakta zorlandıklarını belirterek, "Oyuna bir türlü giremedik. Rakip kendi sahasında savunma yaptı. Böyle olunca pas hataları oldu" dedi. TFF 1. Lig'in 7. haftasında İstanbulspor, sahasında Adana Demirspor ile 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İstanbulspor Teknik Sorumlusu Tamer Avcı, "Oyuna bir türlü giremedik. Rakip kendi sahasında savunma yaptı. Böyle olunca pas hataları oldu. İlk yarıyı önde kapatacağız derken hatadan golü yedik. İkinci yarı iyi oynadık ve golü bulduk. Sonra gelen bir ortada tekrar kalemizde golü gördük. Biz de galip gelebilirdik, onlar da yenebilirdi" şeklinde konuştu.
Daha yeni Daha eski
Google News