Giray Bulak "Bizi zorlu bir maç bekliyor"

TFF 1.Lig’de mücadele eden Adana Demirspor’da Teknik Direktör Giray Bulak, “Denizlispor maçı zorlu maç olacak. Bunu biliyoruz. Bu hafta bunun hazırlığını yapacağız. O maçtan da iyi bir netice alıp dönmeye çalışacağız” dedi.

TFF 1.Lig'in 8. haftasında evlerinde Eskişehirspor ile oynadıkları ve 3-1 kazandıkları maça ilişkin konuşan Bulak, “Bizim için güzel geçen bir haftayı daha geride bıraktık. Hem oyun anlamında hem sonuç anlamında iyi bir haftaydı. Bunun bize verecek olduğu güç ile önümüzdeki günlere daha güzel bir şekilde bakarız düşüncesindeyim. Tempo olarak iyi oynadığımız, skor olarak ve oyun güzelliği bakımından iyi gollerin atıldığı bir maç oldu” ifadelerini kullandı.

Gol dağılımını da beğendiğini belirten Bulak, “Gollerin genelinin santrforlar tarafından ve bilinen oyuncular tarafından atılması bir takımın geleceği adına çok yararlı değil. Gollerin dağılımının olması o takımın sonucuna direkt etki ediyor. O bakımdan Mendy’nin attığı gollere mutlu oldum. Diğer oyuncuların da girdiği pozisyonlar gol olsaydı iyi olacaktı. Tempo olarak, oyun iştahı, isteği, arzusu bizi son derece sevindirdi. Eskişehirspor maçını iyi izlenimlerle geride bırakıldı düşüncesi içerisindeyim” diye konuştu.

Ligin 9. haftasında deplasmanda cumartesi günü oynayacakları Denizlispor maçına da değinen Giray Bulak, şunları kaydetti:

“Bu hafta cumartesi günü Denizlispor maçımız var. Geçen hafta oynadıkları maçta berabere kaldılar. Genç, koşan bir ekip. Biz 24, onlar 25 yaş arasında bir takım. Ligin altında olmaları onların kötü bir takım olduğu anlamına gelmez. Bizi zorlu maç bekliyor. Bunu biliyoruz. Bu hafta bunun hazırlığını yapacağız. Ondan da iyi bir netice alıp dönmeye çalışacağız.”
Daha yeni Daha eski
Google News