Şimşekler Grubu "Duruşumuzdan Taviz Vermeyeceğiz"

Adana Demirspor'da teknik direktör konusunda Şimşekler Grubu yazılı bir açıklama yayınladı.

Şimşekler Grubu yayınladığı yazıda, takımın başına geçecek teknik direktöre destek vereceğini ve sezon başından bu yana aynı tutum ve duruşunun devam edeceğini bildirdi.

ŞİMŞEKLER GURUBU YAZILI AÇIKLAMASI
Sevgili Adana Demirspor'lular,

Bilindiği üzere Adana Demirspor'umuz sezon başında yeni bir ruh ile mavi dalgalı denizlere açıldı. Güçlü bir yönetim kurulumuz ve yapılan transferler ile kadromuz baştan aşağıya değişti. Amaç bu ligde kalıp orta sıralarda mücadele etmek olmadığını sayın başkanımızda dile getirmişti. İlk sezonu olmasından mütevellit bazı aksaklık ve sorunlar yaşansa da en nihayetinde matematiksel olarak henüz şampiyonluktan kopmuş değiliz. Ve hemen önümüzde duran 2. hedefimiz Play-off'lar da duruyor.

Kadromuzun yetenekli futbolculardan oluşturulduğundan şüphemiz yok, bunu zaman zaman sahada net bir şekilde görüyoruz. Sıra geldi bu takımı sahada oynatacak hocaya..

Basın ve sosyal medya yoluyla bir takım teknik direktör isimleri duyuyoruz. Görüşmeler yapılıyor ve en faydalı isim ile anlaşılacağından eminiz. İsimlerin gelip geçici olduğunu armanın baki kalacağını defalarca dillendirdik ve bu uğurda bedeller ödedik. Bugün de bu duruşumuzdan taviz vermeyecek ve takımın başında sahaya çıkacak teknik ekibimize desteğimizi vereceğiz.

Siz sevgili Adana Demirspor'lulardan da bekleyeceğimiz tavır ve duruş bundan ibarettir. Bu duruşumuzu ve desteğimizi bildiğiniz üzere son düdüğe kadar değil, son selaya kadar sürdüreceğiz..
Daha yeni Daha eski
Google News