Uğur Tütüneker "Hedefimiz Sezon Sonunda Şampiyonluk Yaşamak"Adana Demirspor'un çiçeği burnunda yeni teknik direktörü Uğur Tütüneker, Adana'ya geldi.

Tütüneker yaptığı açıklamada şampiyonluk yaşamak için buraya geldiğini belirtirken, "Adana Demirspor gibi bir camiaya gelmek benim adıma çok sevindirici bir durum. Birçok kulüpte çalıştım. O kulüpleri iyi bir yerlere getirdiğim gibi, inşallah Adana Demirspor'u da istediği noktaya getiririz. Hedefimiz sezon sonunda şampiyonluk yaşamak. Bunun için buraya geldim." ifadelerini kullandı.

Uğur Tütüneker açıklamalarına şu şekilde devam etti,

"Öncelikle takımdaki arkadaşları bir tanıyalım ve görelim. Bu sezon oynadığı maçları televizyondan izleme şansım oldu. Takım içerisinde sakatlıklar olduğu bilgisini aldım. Başkan Murat Sancak çok iyi bir insan. Dün aradılar, görüştük ve bugün takımın başına geçiyorum. 

ADANA DEMİRSPOR TARAFTARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM

Bu ligde en önemli şey iyi bir takım olmaktır. 2 takımı Süper Lig'e çıkardım, 4-5 takıma da vesile oldum. İlk maçımızda Adana Derbisinde Adanaspor takımı ile karşılaşacağız. Hem futbolculuk hem de teknik direktörlük yaşantımda Adana Demirspor'a karşı birçok maça çıktım ve Demirspor taraftarlarını çok iyi biliyorum."
Daha yeni Daha eski
Google News