Uğur Tütüneker "Bir şekilde bu ligden çıkmaya çalışacağız"Adana Demirspor ikinci yarı hazırlıklarına Antalya'nın Belek ilçesinde devam ediyor. Yapılan transferlerde bu kampa gelerek çalışmalara katılıyor. 

HAZIRLIK MAÇI
12 Ocak tarihine kadar hazırlıklarını Belek'te sürdürecek olan Adana Demirspor'umuz 11 Ocak'ta Galatasaray ile hazırlık maçı oynayacak.

BU LİGDEN ÇIKMAK İSTİYORUZ
Teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, Hasan Kılıç ve Erkan Zengin aramıza katıldı. Bir kaleci ve bir santraforda alabilirsek bu ara transfer döneminde iyi olacak. 

Son haftalarda sahadaki mücadelemiz iyiydi. 24 puanla ilk devreyi tamamladık ve aslında yukarı ile de arayı çok açmamış olduk. İkinci yarıda da bu performansı arttırarak devam etmek istiyoruz. Sezon sonunda da ilk 2 olsun, play off olsun bir şekilde bu ligden çıkmaya çalışacağız." dedi.

Geçtiğimiz maçlarda 2,3 maç üstüste galibiyet alamamanın verdiği özgüvensizlik vardı. İyi oynayıp pozisyonlara girip gol atamadığımız maçlarda vardı. Ama son haftalarda bunu başardık ve bunun devam etmesini sağlayacağız. İkinci yarıdan umutluyuz" dedi.
Daha yeni Daha eski
Google News