Erzurumspor Başkanı Sekmen'den İlginç Açıklama "Futbolcular Adana'yı Sıcak Diye Tercih Ediyor"Mehmet Sekmen, Palandöken Dağı'ndaki Erzurum Büyükşehir Belediyesi'ne ait sosyal tesislerde kentte görev yapan gazetecilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Erzurumspor'da transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Sekmen, "Transferde ince eleyip sık dokuyoruz çünkü bütün kulüplerde para sıkıntısı var. İsabetli topçular bulabilirsek alınsın diye hem yönetim hem de biz aynı düşüncede olduğumuzu söyledik. Futbolcuyu iyi diye alıyoruz ama arzu ettiğimiz yetenekte olmuyor ya da uyum sağlayamıyor." diye konuştu.

Sekmen, birçok futbolcunun da kentin koşulları nedeniyle gelmediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Ben Mehmet Akyüz'ü çok istedim buraya gelsin diye ama Adana Demirspor talip oldu ve orayı tercih ediyor. Çünkü sıcak bir şehir. Daha rahat geliyor, burada antrenmanlar soğuk ve şartlar ağır ama biz aynı heyecan ve azimle kulübümüze olan desteğimizi sürdürüyoruz. Santrafor eksiğimiz var ve eski futbolcumuz Lokman Gör'ü geri getirmek istiyoruz eğer gelirse defansımız çok daha güçlü olacak."
Daha yeni Daha eski
Google News