Şampiyonluk Primleri Açıklanmaya Başladı


Ligin son haftalarına gelinirken, şampiyonluk potasındaki takımların primleri kamuoyuna açıklanmaya başladı. Bu anlamda Erzurumspor primi kamuoyuna açıklayan ilk takım oldu.  TFF 1. Lig'den Süper Lig'e yükselme mücadelesi veren BB Erzurumspor, hafta başında açıklanan şampiyonluk primi müjdesiyle sezonun en kritik maçında Bursaspor'u 2-1 ile geçti.

TFF 1. Lig'in 22. haftasında Adana Demirspor ile berabere kalarak Süper Lig yarışında yara alan BB Erzurumspor'da, takımın forma göğüs sponsoru Eminevim tarafından açıklanan şampiyonluk primi takımı ateşledi. 300 Bin TL şampiyonluk priminin açıklanmasının ardından futbolcuların motivasyonu artarken mavi-beyazlılar, şampiyonluğun en iddialı ekiplerinden Bursaspor'u bu hafta sahasında 2-1 mağlup etti. Bu galibiyet ile BB Erzurumspor TFF 1. Lig'de 2. sıradaki yerini korurken, Bursaspor ile puan farkını 3'e çıkardı ve şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj sağladı.

ADANA DEMİRSPOR'UMUZA PRİM?
Adana Demirspor'umuzun da şampiyonluk potasında mücadele etmesinden dolayı, yakın zamanda Adana'da bulunan Kurum ve Kuruluşlarından prim açıklamasını diliyoruz..
Daha yeni Daha eski
Google News