Mustafa Özer "Üzgünüz.."

TFF 1. Lig'in 28. haftasında konuk ettiği Adana Demirspor'a 4-1 yenilen Eskişehirspor 'un teknik direktörü Mustafa Özer, sonucun kendilerini üzdüğünü söyledi.
Özer, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, futbolcularının gerekli mücadeleyi verdiğini dile getirdi.İkinci yarı golle buluştuklarını hatırlatan Özer, "Bizimkiler genç oyuncular. 2003 ve 2004'lü oyuncularımız var. Gereksiz yere saha içinde tartışma da oldu. Kırmızı kart gördük. İkinci yarı golü bulduk. Beraberliği yakalayabilirdik ama olmadı. Mağlubiyetten dolayı üzgünüz." diye konuştu.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, "Aslında futbol konuşulmaması lazım ama çıktık ve oynadık. Hafta içinde sakat ve cezalı oyuncularımızın çok oluşu, kadromuzun derin olmaması, oyuncularımızın genç olması, gereksiz yere gerilmelerin oluşu maçı etkiledi. 10 yıl ekmeğini yemiş oyuncuların burada genç oyunculara hakaret etmesi futbol adına üzücü. Maça gelirsek 3'üncü dakikada topumuz direkten döndü. Hiç pozisyon yokken gol yedik. İkinci yarı golü bulduk. Golden sonra maçı koparabilirdik ama üzgünüz yapacak bir şey yok" dedi
Daha yeni Daha eski
Google News