Şimşekler Grubundan Sert Uyarı Mesajı

Adana Demirspor'da dünden bu yana yaşanan gerilime Şimşekler Grubu da dahil oldu ve sert bir mesaj yayınladı.

Mesaj;

"Adana Demirspor'umuzun ligdeki durumu ve finansal olarak başarılı hamlelerini baltalamak isteyen, hazmedemeyenlerin olduğunu biliyorduk. Hayatları boyunca kazanamayacağı etiket ve onuru Adana Demirspor sayesinde biyografilerine kazımalarına izin vermemiz, bundan sonra sessiz kalacağımızı göstermez!

Adana'da ağırlanan şahsi misafirlerin otel masraflarını bile kulübümüze ödetildiği, kulüp çekleriyle sünnet organizasyon yapıldığı ve işbirliği yaptığı şirketler vasıtasıyla kulübümüze girmeyen varlıkları, girmiş gibi gösterip ertesinde tebligatlar gönderdildiğini unutmadık!

Ligde zirve hesapları yaparken, ara transfer sezonunda ve üstelik forvet transfer yaptığımız gün ortaya çıkanlar geçmişiyle yüzleşmelidir! Mickael Pote, Adana Demirspor'umuzda geçmiş yıllarda oynayan bir futbolcumuzdu. Bugün gündem ne Pote'dir nede sizin gibi kulübü bataklığa sürükleyen zihniyettir. Ancak madem konu açıldı, bahsettiğiniz Pote kümede kaldığımız MİY maçında "Paramı almadan maça çıkmam!" diyip belki de Adana Demirspor'umuzu kaderine terk etmeye çalışmıştır. "Adana'ya teşekkür etmek için çağıdık" dediğiniz olayda bile öğrendik ki Pote 30Bin € alacağı için gelmiştir.

Bu ve bunun gibi birçok şey daha var! Adana Demirspor'umuzun kapısı bu tip zihniyetlere sonsuza dek kapanmıştır! Siz ve sizin gibiler artık bu camia içerisinde yer alma şerefinden mahrum kalacaksınız!  BU SİZE SON VE EN CİDDİ UYARIMIZDIR!

Son olarak kıymetli başkanımız Sn. Murat Sancak'ın da dediği gibi "Bizim takımın arması hep yükseklerde kalacak, Aşağıdan bakıp dursunlar..."Daha yeni Daha eski
Google News