Adana Demirspor Belgeseli | Unutamadım

Başkan Murat Sancak'ın 2018'de göreve gelmesinin ardından büyük çıkış yakalayıp 26 yıl sonra Süper Lig'e dönen Adana Demirspor'daki tarihi hikayelerin anlatılacağı"Unutamadım" belgeseli Adana'nın kurtuluş günü olan 5 Ocak'ta beIN SPORTS HD 1'de saat 19.00'da ilk gösterimini yapacak. 

Belgesel ayrıca beIN Connect'te de izleyiciyle buluşacak. beIN SPORTS'un hazırladığı röportajda unutulmaz anları, bilinmeyenleri ve hayal kırıklıklarını tarihteki şahitleri anlatacak. 

Başkan Murat Sancak, Vincenzo Montella, Mario Balotelli, Gökhan İnler, takımın diğer yıldızları, kulüp emektarları, Adanalı gazeteciler ve taraftarlar Unutamadım belgeseli için kameraların karşısına geçti. Son yılların en dikkat çeken aktörlerinden biri olan Caner Cindoruk da rol aldı. Cindoruk, belgeselin sesi olurken unutulmaz tribün hikayesini de Unutamadım'da anlattı.

 Mavi Şimşekler'in markası haline gelen Yenilmez Armada'nın sırrından, kulübün tarihine geçen sporcularından, 26 yıllık Süper Lig hasretine kadar Adana Demirspor'un tarihinin konuşulacağı belgesel 5 Ocak Çarşambagünü saat 19.00'da beIN SPORTS HD 1'de yayınlanacak.

Daha yeni Daha eski
Google News