Murat Sancak Taraftarlardan "Yeni Hedefler" İçin Destek İstedi

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak bugün taraftarlara mesaj gönderdi. Kulüp resmi hesabından paylaşılan mesaj metni aşağıdadır.

BAŞKANIMIZ MURAT SANCAK'TAN TARAFTARLARIMIZA MESAJ

Değerli Adana Demirspor Taraftarı,

Sabırla bekledik, sabırla çalıştık ve Adana Demirspor ailemiz 26 yıl sonunda Süper Lig'de yerini aldı...

Büyük mücadeleler ve özveriyle, bir daha inmemek üzere yerimizi almış olduğumuz Süper Lig'de; kulübümüzün ulaşmış ve ulaşacağı başarılar başta siz cefakar taraftarlarımız olmak üzere hepimizin başarısıdır.

Bu süreçte teknik heyetimiz, futbolcularımız ve siz değerli taraftarlarımızla beraber koyacağımız "yeni" hedefler için el birliğiyle daha çok çalışmak zorundayız. Bu da omuzlarımıza eskisinden daha da büyük sorumluluklar yüklemektedir.

Son haftalarda, taraflı tarafsız tüm futbolsever ve camiaların takdirle karşıladığı saha içi başarılarımızı, şimdiye kadar olduğu gibi, siz değerli taraftarlarımızın Adana Demirspor'umuzun köklü geleneklerine yakışır misafirperver ve centilmen davranışlarla devam ettirmesi hedeflerimize ulaşmakta çok önemli rol oynamaktadır.

Hep birlikte yeni bir hedefimiz daha var..."ADANA DEMİRSPOR'UMUZ TÜM TÜRKİYE'NİN TAKIMI OLACAK VE TÜRKİYE'DE HERKESİN TUTTUĞU VE DESTEKLEDİĞİ 2. TAKIM OLACAK..." Bu yolda en çok da siz değerli taraftarlarımıza görev düşüyor. Sizlerden şehrimizde konuk ettiğimiz takım ve taraftarlarına nezaketi, centilmenliği eksik etmemenizi rica ediyorum.

Tribün adabiyla şimdiye kadar göstermiş olduğunuz örnek davranışları aynen devam ettirip, "çirkin ve kötü tezahüratta" bulunulmaması ve bu gibi eylemlerde bulunmaya teşebbüs edenlere tribünde izin vermeyeceğinize gönülden inanıyorum.

Bugüne kadar hep sizlerle birlikte tribünde yerimizi aldık.... Ne olursa olsun büyük ve güçlü ailemizin, bütün karşılaşmalarımızda yerini her daim alması gerekiyor... Bu nedenle maçlarımızda tek bir boş koltuk dahi bırakmamalıyız.... Sizin tezahüratınıza mavi lacivertin her daim ihtiyacı var...

Birlik ve beraberliğimiz ile çıkmış olduğumuz bu yolda büyük bir aile olarak, hedeflerimizi büyüterek yolumuza devam edeceğimiz nice başarılarımız olsun.

Murat SANCAK
Adana Demirspor Kulübü Başkanı


Daha yeni Daha eski
Google News