PFDK Cezayı Kesti! Kapalı Kapatıldı

PFDK 'ya sevk edilen Adana Derbisinden tribün kapatma cezası çıktı. Elazığspor maçında Şimşekler Grubunun olduğu Kapalı tribüne giriş blokelenecek ve o bölgeye taraftar alınmayacak.


ADANA DEMİRSPOR Kulübünün, 08.03.2015 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR - ADANASPOR A.Ş. PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı TRİBÜN KAPATMA ve 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Cezanın ihlalin gerçekleştirildiği kapalı tribünde infaz edilmesine, FDT'nin 53/4. Maddesi uyarınca cezaya neden olan tribüne ilgili müsabakada giriş yapan taraftarların elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle ilgili cezanın infaz edildiği müsabakaya girişleri engellenmesine,

ADANASPOR A.Ş.'nin, 08.03.2015 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR - ADANASPOR A.Ş. PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.
Daha yeni Daha eski
Google News