Ünal Karaman "Yaşlılar Başımızın Tacıdır" dedi ve Takımı Huzurevine Götürdü

Adana Demirspor Kulübü, “Yaşlılar Haftası” nedeniyle Adana Huzurevi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlıların ellerini öptü ve Adana Demirspor’un simgelerini taşıyan çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette yaşlıların mutlulukları gözlerden okunuyordu.

Teknik Direktör Ünal Karaman ve yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyaret sırasında huzurevi sakinleri Adana Demirspor’u “Şampiyon, şampiyon” tezahüratıyla karşıladı. Tüm büyüklerinin ellerini öpen mavi-lacivertli futbolcular, uzun uzun sohbetler etti. Bu arada selfieler de yapıldı.

 

KARAMAN “YAŞLILARIMIZ BAŞIMIZIN TACI”

Bu tür etkinlikleri bir güne, ya da bir haftaya sığdırmanın mümkün olmayacağını ifade eden Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, “Yaşlılarımız bizim her şeyimiz. Onlar sadece bu hafta değil, günün her anında kalbimizdeler. Onlarsız hiçbir şey düşünülemez. Burada bizleri karşılarken, mutluluklarını görmek bize ayrı bir güç, kuvvet verdi. Yaşlılarımız, başımızın tacı” dedi.

Yaşılar haftasının Çanakkale Şehitleri’ni anma törenine denk gelmesi nedeniyle Adana Demirspor’un düzenlediği ziyaretin daha da bir anlam kazandığının altını çizen Adana Huzurevleri Müdürü Handan Avcı, “20 yılı aşkın süredir burada görev yapmaktayım. İlk kez bu kadar renkli bir ziyarete tanık oldum. Yaşlılarımızı ilk kez bu kadar mutlu gördüm. Teknik heyet ve futbolcularımıza bu mutluluğu tattırdığı için çok teşekkür ediyor, şampiyonluk yolunda da başarılar diliyoruz. Kalbimiz sizlerle” şeklinde konuştu.

1__1774748unnamed3

FUTBOLCULARA MÜZİK ZİYAFETİ

Ziyaret sırasında çok renkli görüntüler de vardı. Kimileri futbolcularla selfie yapıp, fotoğraf çekerken, Gülseren Samsunlu isimli bir yaşlı da Adana Demirspor’lu futbolculara Müslüm Gürses’ten “Tanrı İstemezse İnsan Ölmezmiş” isimli parçayı okudu. Tüm Oyuncular Gülseren teyzelerinin  tekrar tekrar ellerinden öperek, okuduğu şarkı için de teşekkür ettiler.

1__4658708unnamed6 1__20637083unnamed5  1__29055765unnamed1 1__37343581unnamed4

ŞEHİTLERİMİZE MESAJ

Tarihin akışının değiştiği,bir milletin topyekün destansı bir mücadele verdiği ve bağımsızlık savaşımızın kazanıldığı Çanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümünü büyük bir gururla kutlar, Baş Komutan Mustafa Kemal Atatürk ve tarihe damga vuran aziz şehitlerimizi ve gazilerimiz saygı,minnet ve şükranla anarız.

1__33326700unnamed
Daha yeni Daha eski
Google News