Ünal Karaman "Kimse Kahpece Plan Yapmasın"

PTT 1. Lig'in 29. haftasında Gaziantep Büyükşehir Beleriyespor ile Adana Demirspor 3-3 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası teknik adamlar maçı değerlendirdi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısına katılan Adana Demirspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, geçtiğimiz hafta içerisinde bir algı operasyonu oluşturulduğunu iddia ederek, "Siz bu çocukların emeği üzerinden bir kumpas hareketi oluşturuyorsunuz. Arkadaşlar bizim mazimiz temiz. Bir kuruş, bir gol, bir puan Allah bana yaşatacaksa haram zıkkım olsun dedim, geldiğim andan itibaren. Bu emek bu kadar basit çalınmaz, çalınmamalı. Allah bana yaşatacaksa yaşatmasın. Ayıptır, bu çocuklar alın teri döküyor. Yazık günah değil mi?

ONLARA İNAT ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Arkadaşlar bir kez daha söylüyorum. Kişi kendinden bilir işi. Bu çocukların üzerinden, bizim üzerimizden kahpece planlar yapmasınlar. Bir şampiyonluk kaybedebiliriz, şampiyon olamayabiliriz. Olacağız da onlara inat olacağız. İlk defa söylüyorum bunu. Yazsınlar, altını çizsinler. Ama bu çocuklar üzerinden plan yapmasınlar. Kendileri biliyorsa o işleri onlara yakışır. Yapıyorlar da, helali hoş olsun onlara. Ama çok yakıştırıyorum" diye konuştu.

unal-karaman1

 

>>VİDEO İZLE | ÜNAL KARAMAN MASAYI YUMRUKLADI "BİZİM EMEĞİMİZ ÇALINMAMALI"

 

HAKAN KUTLU: "TEPKİYİ GÖSTERMESİ GEREKEN TARAF BİZİZ"

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik DirektörüHakan Kutlu ise Adana Demirspor'un hakeme tepki göstermesi yerine sarıp sarmalaması gerektiğini söyledi. Kutlu, "Ben hakeme tepki gösterecekken, biraz önce Adana Demirspor tarafının tepkilerini gördüm. Bence çok yanlış yapıyorlar. Özellikle maçın ilk yarısı için Adana Demirspor'un hakemi sarıp sarmalaması lazım. Çünkü verilmeyen kırmızı kart ve penaltı pozisyonu var. 3 penaltıdan sadece birisi verildi. Bunlardan birisi kırmızı kart penaltıydı. Yediğimiz 3. golün başlangıcı ofsayt. Oyun için de Ben Yahia'ya yapılan fauller var. Bence haksız tepki gösteriyorlar. Tepkiyi göstermesi gereken bir taraf varsa Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dur" ifadelerini kullandı.

Ortaya koydukları futboldan dolayı oyuncularımız tebrik eden Kutlu, "Oyun olarak bu ligin üstünde bir oyun ortaya koydular. Deplasmanda bu kadar taraftarın önünde şampiyonluğa oynayan bir takımın karşısında anca bu kadar güzel oynanır. Tekrar tebrik ediyorum" dedi.

Kutlu, Play-off şanslarının matematiksel olarak devam ettiği sürece mücadelelerini sürdüreceklerinin de altını çizdi.
Daha yeni Daha eski
Google News