Yıldırım Demirören'den Projeye Övgü "İyi Gidiyorsunuz... Adana'dan Süper Lige ..."

Tff Başkanı Demirören'den Adana Demirspor'a proje övgüsüTFF Başkanı Demirören'den Adana Demirspor'a proje övgüsü

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, PTT 1'inci Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Adana Demirspor yönetim kurulunun kulübe ekonomik katkı sağlamak amacıyla başlattığı 1940 Projesi'ni başarılı bulduğunu söyledi.

Kulübün kuruluş tarihi olan 1940 yılından yola çıkılarak tanesi 10 bin liradan satılan ve içerisinde mavi-lacivertli kulübü simgeleyen armağanların bulunduğu 1940 hediye paketi yaptıklarını açıklayan Adana Demirspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydoğdu, kampanya ile ilgili olarak Başkan Demirören'e önce bilgi verdi, ardından da proje kapsamında satılan paketi hediye etti.

Başkan Demirören, mavi-lacivertli kulüp yönetim kurulu üyesi Şevket Aydoğdu'nun getirdiği paketi TFF İcra Kurulu Üyesi, Tesisler Komitesi Üyesi, İdari İşler, Organizasyon ve Etkinliklerden Sorumlu Üye Cengiz Zülfikaroğlu ile birlikte inceleyerek Adana Demirspor'un bu projesini diğer kulüplere de örnek gösterdi.

Başkan Demirören şunları söyledi:

"Türkiye'deki tüm takımların derdi maddi sorun. Bu mali sorundan sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyen her kulübe federasyon olarak destek vereceğiz. Allah yardımcınız olsun, inşallah kampanyanız tutar. Adana Demirspor'da borçsuz harçsız bir hale gelir. İyi gidiyorsunuz. İnşallah şampiyon da olursunuz, Adana'dan bir takım da Süper Lig'e lazım" dedi.

Projenin diğer kulüplere de örnek olacağını ifade eden Yıldırım Demirören, Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu ve Yönetim Kurulu üyelerini bu çalışmalarından dolayı kutladı.

Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu da Başkan Demirören'e iyi dilekleri için teşekkür ederek "Projemize destek veren ve örnek gösteren Futbol Federasyonu Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'e teşekkür ediyoruz. İnşallah sezon sonunda Adana Demirspor'u Süper Lige kazandıracağız" diye konuştu.
Daha yeni Daha eski
Google News