Adana Demirspor Yola Çıktı

1. Lig 2016-2017 sezonunda ilk maçını Samsun’da oynayacak olan Adana Demirsporumuz bu şehre hareket etti. Dün akşam saatlerinde Bolu’daki son antrenmanını yapan Mavi-Lacivertli ekibimiz bugün sabah itibariyle karayoluyla Samsun’a doğru yola çıktı.

Samsunspor maçının kolay olmayacağını söyleyen Adana Demirsporumuzun Teknik Direktörü Erkan Sözeri, sahada kazanmak için 90 dakika boyunca mücadele edeceklerinden kimsenin şüphesinin olmamasını söyledi.

Takım olarak Samsunspor maçından en iyi sonuçla ayrılacaklarına inandığını belirten Sözeri, ‘’İnşallah ilk maçımızda Adana’ya mutlu bir sonuçla dönüp camiamızın yüzünü güldürmek istiyoruz’’ dedi.

SADETTİN SÖZERİ’DEN TATLI İKRAMI

Teknik patron Erkan Sözeri’nin ağabeyi Sadettin Sözeri, Bolu’da yapılan antrenman sonrası takıma tatlı ikramında bulundu. Bolu’da takımı ziyaret eden Sadettin Sözeri, kardeşi Erkan Sözeri ve tüm takıma Samsunspor maçı öncesi başarılar dileyerek elleriyle kaptanlardan Pote ve Emrullah tatlı ikram etti.

KHALED YENİDEN KAMPTA

Bu arada Cezayirli orta saha oyuncusu Khaled Farid Kharroubi Bolu’da yeniden takıma katıldı. Teknik patron Erkan Sözeri, yaşanan sakatlıkların ardından Khaled’i yeniden takıma dahil ettiklerini söyledi.

Sözeri, ‘’Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda yönetimimiz ve biz Khaled ile yeniden anlaşmayı uygun bulduk. Biliyorsunuz kendisi Kızılcahamam’da bizimle birlikteydi. Ekonomik olarak gerçekten çok cüzi bir fiyata anlaştık. Önümüzde zorlu maç trafiği olacak. Kupa maçlarını ve yaşanabilecek sakatlık ile kart cezalılarını düşünecek olursak Khaled’in faydalı olacağına inanıyoruz. İnşallah hazır olunca kendisini değerlendireceğiz’’ diye konuştu.

Daha yeni Daha eski
Google News