Şimşek çalışmalara başladı

Adana Demirspor verilen 3 günlük iznin ardından Aytaç Durak Tesisleri’nde toplanarak çalışmalara başladı. Denizlispor maçı sonrası teknik patron Engin İpekoğlu tarafından verilen iznin ardından dün çalışmalara başlayan Mavi-Lacivertli oyuncular yeni takım arkadaşlarıyla tanıştı. Tiago, Alican, Leroy, Berat ve Timuçin arkadaşlarıyla çabuk uyum sağlarken bütün oyuncular ‘Hoş geldiniz’ diyerek tebrik etti.

Adana Demirspor’un deneyimli teknik adamı Engin İpekoğlu Ziraat Türkiye Kupası son 16 maçları nedeniyle verilen arada yeni oyuncuların da takıma uyum sağlamaları açısından iyi olacağını belirterek kendi sahalarında oynayacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi.
Akşam antrenmanın ardından bir grup taraftar takıma tatlı ikramında bulunurken, kendilerine sonuna kadar güvendiklerini belirtti.

ŞİMŞEK SABAH DA ÇALIŞTI
Adana Demirspor takımı bugün sabah da çalışmalarını sürdürdü. Teknik patron Engin İpekoğlu yönetiminde Mavi-Lacivertli oyuncular ağırlık ve kuvvet çalışmalarını kapsayan istasyonlar halinde idman yapıldı.

Günü çift idmanla geçirecek olan Mavi-Lacivertli takımda çalışmalar akşam da sürecek. 
Daha yeni Daha eski
Google News