Emrullah "Özür dilerim"

Milli takım arası nedeniyle bu hafta maç oynamayacak olan Adana Demirspor çalışmalarını çift idmanla sürdürdü.
Sabahki antrenmanda Teknik Direktör Engin İpekoğlu yönetiminde kuvvet çalışan Mavi-Lacivertli takımda oyuncuların istekli olmaları dikkat çekti.
Sıcak havaya rağmen futbolcuların antrenmanda istenilenleri başarıyla yapması teknik heyetin yüzünü güldürdü.
Adana Demirspor’un kalecisi Emrullah Şalk Aytaç Durak Tesisleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Elazığspor maçında hakemin saha içinde takındığı tavrın çok yanlış olduğunu anlatan tecrübeli file bekçisi çok şaşırdıklarını söyledi.

‘PENALTIDA KALEYE GEÇMEMEYİ DÜŞÜNDÜM’
Emrullah, ‘’Ben itiraz etmeye gittiğimde, ‘3 sarı kartın var geç yerine’ dedi. Bunu bilmesi çok tuhafıma gitti. Bir hakemin bunu bilmemesi lazım. Yediğimiz golde ofsayt var ve verdiği penaltı kararında bizim lehimize düdük çaldı zannettim. Penaltıda kaleyi geçmemeyi dahi düşündüm. Ancak bu kadar art niyetle yaklaşan birinin daha neler yapar diye aklıma geldi. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için kaleye geçtim. Büyük bir facia oldu bizim adımıza. 2 yıldır buradayım ve ne zaman çıkış yakalamaya kalksak bir problem oluyor’’ dedi.

EMRULLAH "YANLIŞLIKLA OLDU"
Sosyal medya üzerinde taraftarların kendisine bir beğeni nedeniyle tepkilerin olduğunun sorulması üzerine cevap veren deneyimli eldiven, konuya açıklık getirdi.
Tamamıyla bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını dile getiren Emrullah şöyle devam etti;
‘’Anlık bir olaydı ve Elazığsporlu Ozan ile bazı arkadaşlar hava alanında İstanbul’a gitmeyi beklerken gerçekleşti. Böyle bir yanlış anlaşılmaya neden olduğum için özür diliyorum. Kesinlikle yanlışlıkla yapılmış bir davranış.’’
Daha yeni Daha eski
Google News