Taraftar Cebinden Prim Verecek

Adana Demirspor Taraftarları önümüzdeki en önemli maç olan Sivasspor maçı öncesi futbolcuları motive etmeye çalışıyor ve herkesi gücü kararınca yardıma çağırdı. Ankara Tayfasından Onur Biçer'in Demirsporumuz İçin prim Topluyoruz yazılı çağrısı aşağıdaki gibidir

Demirsporumuz İçin prim Topluyoruz
Adana Demirspor taraftarları olarak takımımızın ligde kalması için her türlü tepkiyi en hızlı şekilde göstermek için güdülenmiş durumdayız.
Aylardır paralarını alamayan futbolcular bir yanda. Bir ömür boyunca rızkını Demirspor’a ayıran taraftarlar diğer yanda.
Bizler futbolcuların emeklerine saygı duyuyoruz. Emeklerinin karşılığını almaları için her mücadeleye hazırız. Bizler de emeklerimizin karşılığını almayı herkesten çok hak ediyoruz.
Şimdi ortak paydada buluşup, son bir hamle daha yapma zamanı.
Karınca kararınca bir havuz oluşturup, topladığımız parayı futbolculara elden teslim edeceğiz. Biliyoruz onların yarasına merhem olmaz ama belki gönül yarasına iyi gelir.
Son ana kadar ne gerekiyorsa yapıp ligde kalmalıyız.
Kampanyamıza katılmak isteyenler isimleri ile birlikte aşağıdaki hesap numarasına aktarım yapsınlar lütfen. İsmini açıklamak istemeyenler aktarım yaparken lütfen bunu açıklama kısmında belirtsin.
Tercihimiz kişi başı en az 100’er TL toplamak ama durumum yok ve ben de olmak istiyorum diyene hayır diyemeyiz. 

Mahmut Onur BİÇER
İş Bankası Zincirlikuyu Şubesi 1154 (şube kodu)- 668370 (hesap no) (İş Bankasında hesabı olanlar bu şekilde aktarım yapabilirler)

IBAN no: TR54 0006 4000 0011 1540 6683 70 (Diğer bankalardan aktarım yapacaklar bu şekilde aktarım yapabilirler)

Ankara Tayfası  & Mavilacivert.com
Daha yeni Daha eski
Google News