Giray Bulak sosyal medyada kendini eleştirenlere cevap verdi

Adana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri’nde haftalık basın toplantısı düzenleyen mavi-lacivertli takımımızın teknik adamı Giray Bulak, Denizlispor mağlubiyetine ilişkin yaptığı konuşmada, “Hiç ummadığımız bir mağlubiyet. Futbolun enteresan tarafları var tabi. Siz yeniliyorsunuz, üzülüyorsunuz, rakibiniz yeniliyor, seviniyorsunuz. Tesellisi ise diğer ekiplerin kaybetmesi oldu” dedi.


Penaltılarla gelen Sarıyer galibiyetine ilişkin de konuşan Bulak, “Zaman tanımadığımız oyuncularımızı bu maçta görevlendirdik. Aşağı, yukarı birçoğundan da memnun kaldık. Sonuç olarak belki istediğimiz sonucu 90 dakika içerisinde yakalayamadık ama 2-0’dan sonra 3-0, 4-0 olabilirdi pekala. Bir parça oyuncu gevşeyince sonucu iyi olmuyor. Daha mücadele eden, ayakta duran, oyunu 90 dakika bitene kadar yayan oyuncuyla oynamak isteriz. Bu maçlarda sonuç alabilmek için bu çok önemli. Bir parça uyuyunca 2 penaltı, 2-2. Son 2 maçta 3 penaltı ve 3 gol yedik. Bu da enteresan. 10 kişi kalmamıza rağmen yine oyunu elde tuttuk. Rakip sahada oynamamıza rağmen, deneyimli kadroya karşı oynamamıza rağmen tur atladık. Bu da sevindirici olduk” diye konuştu.


Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, sosyal medyada kendisini eleştirenlere ilişkin yaptığı yorumda, “Sosyal medya genelde gençlerin elinde. İşi gücü olan insanların elinde değil. Saygı göstermek lazım. Nasıl zamanı gelince bizi övüyorlarsa, yereceklerdir ama kötü söz söylenmesin” ifadelerini kullandı.
Daha yeni Daha eski
Google News