Murat Sancak "Destek olmayacaksanız köstek olmayın yeter"


Adana Demirspor başkanı Murat Sancak yeni sezonda Adana Demirspor'un manipüle edileceğini ve bunu yapacak kişininde Adana Demirspor'da görev yapmış eski bir başkan olduğunu belirtti. Murat Sancak, taraftarların bu durumdan haberdar olmalarını isterken, Bahsettiği kişilere de mesaj gönderdi.

Murat Sancak "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları,dün akşam Adana'da bir balıkçıda eski bir başkan, bazı eski yöneticilerin katıldığı bir toplantı organize etmiş. Oyuncakları ellerinden kayınca Adana Demirspor'un huzurunu bozmaya, manipüle etmeye karar vermişler. Lig başladığında senaryo "Aldıkları bazı kararlar kötü sonuca göre maraton tribününde hareketlenme yerel medyada yıpratma,hatta bazı Adana Demirspor eski çalışanlarını bazı medya kuruluşlarında görevlendirme ve oradan saldırma gibi bazı kararlar almışlar. Bilginiz olsun...

Benim onlara cevabım şu Hodri meydan. Bu kulüpte neler yaptığınızı gelen bağış paralarını nasıl hesabınıza geçirip, giderken de  temlik koyarak ve paranızı tıkır tıkır aldığınızı ve belediyede bazı arsalarınıza imar çıkartarak menfaat sağladığınız herkesçe biliniyor. Ben burada oldukça Adana Demirspor'u kullandırmam. Ha daha önce söylediğim gibi getirin 100 milyonu BAĞIŞ yapın hemen kongre kararı alıp kongre üyelerine 100 milyon bağış yaptığınızı anlatır aday olursanız ben kendi adıma söz veriyorum size oy vereceğim. Bakın Adana Demirspor satılık değil BAĞIŞ diyorum. Yoksa ADS nin yakasından düşün bırakın huzur bulan bu takım ŞAMPİYONLUK parolasıyla çıktığı bu yolda destek olmayacaksanız en azımdan köstek olmayın. Çok değerli ADS sevenleri bunlara itibar etmeyin ADS'yi desteklemeye iyi günde kötü günde ve SABIRLA Bu arada kimi kastetiğimi kendileri çok iyi bilirler. Bu kulübe samimi ve içten destek veren kulübün menfaatleri için çalışan ve şu anda destek olmaya devam eden geçmiş  başkan ve yöneticilere ADS adına teşekkür ederim." dedi.

Sosyal medyada bu mesajın yayınlanmasının ardından, Adana Demirspor taraftarları Murat Sancak'a çok sayıda destek mesajları yayınladılar.
Daha yeni Daha eski
Google News