Uğur Tütüneker "Her maça adayız ve her maçı kazanmak istiyoruz"


Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, Adana Demirspor'un Boluspor maçının hazırlıklarını sürdürdüğü Adana Demirspor Tesislerinde basına yaptığı açıklamada, geçen hafta deplasmanda Ekol Hastanesi Balıkesirspor'u 6-1 mağlup ettiklerini anımsattı.

Güzel bir galibiyet aldıklarını belirten Uğur Tütüneker, "2. devre için Antalya'da geçirdiğimiz hazırlık dönemimiz de çok iyi geçmişti. Nokta transferler yaptık. Başkanımızdan, yönetimimizden, herkesten Allah razı olsun. Bize iyi bir ortam sağladılar." diye konuştu.


Uğur Tütüneker "Bizim 16 maçımız var ve hepsine tek tek bakacağız"

"Hiç havaya girmenin bir anlamı yok. Bizim 16 maçımız var ve hepsine tek tek bakacağız. Bu hafta Boluspor ile karşılaşacağız. Her maça adayız ve her maçı kazanmak istiyoruz. Boluspor maçına iyi konsantrasyonla çıkıp kendi mantalitemizle oynayıp rakibimizi yenmek istiyoruz. Şansımız yüksek, son 3 maçta 3 galibiyet aldık. Yavaş yavaş yukarı da tırmanıyoruz."


Uğur Tütüneker "Çok önemli futbolcularımız var"

İstedikleri oyunu sahaya yansıtabilmenin önemine değinen Uğur Tütüneker, "Güzel bir takımımız var. Camia da bizi destekliyor. Yeni transferlerimizin bazılarının kampa yetişmeleri de çok iyi oldu. Çok önemli futbolcularımız var. Onlarla beraber inşallah hep beraber, 'bu sene o sene' demek istiyoruz. Taraftarımız bizi sonuna kadar desteklesinler." ifadelerini kullandı.

Kurbanlar Kesildi
Pazar günü akşam 19.00'da 5 Ocak Stadyumu'nda oynayacağı Boluspor maçı hazırlıklarına başladı. İlk olarak fitness salonunda kuvvet çalışmaları yapan ekip daha sonra ise tam sahada dayanıklılık ve topla idman yaptı. Bu sırada da tesislerde 4 koyun kesildi ve kanları futbolcuların alınları ile ayaklarına sürüldü
Daha yeni Daha eski
Google News