Cüneyt Dumlupınar: Biz büyük bir aile, büyük bir camiayızAdana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, kazandıkları için mutlu olduklarını kaydetti.


Maçın tamamında hakimiyetin kendilerinde olduğunu söyleyen Dumlupınar, "Birçok pozisyonumuz vardı. Sadece üzüntüm, son dakikalarda bize yakışmayan bir gol yedik. Kalemizi gole kapamak, 2-0 kazanmak, 2-1 kazanmaktan daha önemliydi benim için. Bugünkü galibiyet bizim için galibiyetten çok çok fazlasıydı. Üç puandan gerçekten daha fazlasıydı. Bu galibiyeti başkanımız Murat Sancak'a hediye ediyoruz. Biz büyük bir aile, büyük bir camiayız. Hep beraber inşallah daha iyi günler yaşayacağız." açıklamasını yaptı.


Ara transfer dönemini 1 veya 2 oyuncu daha alarak kapatabileceklerini aktaran Dumlupınar, "Devre arasında transfer yapmak çok kolay değil. Aramıza katılan oyuncular Süper Lig'de veya bizim ligimizde takımlarının yıldızlarıydı. Şu an çok yeterli bir kadromuz var. Yapılan transferlerden dolayı da başkanımıza teşekkür ediyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.
Daha yeni Daha eski
Google News