Reha Enginer - Rakibimiz ilk girdiği pozisyonu gole çevirdiTFF 1. Lig'in 19. haftasında konuk ettiği Adana Demirspor'a 2-1 yenilen Beypiliç Boluspor'un teknik direktörü Reha Erginer, aralarına katılacak yeni transferlerle toparlanacaklarına inandığını söyledi.


Erginer, Bolu Atatürk Stadı'ndaki müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında, geçen haftaki ilk 11'den 6 farklı oyuncuyla mücadele ettikleri maçın ilk yarısında daha iyi performans sergileyip, birkaç gol pozisyonu bulduklarını dile getirdi.


Adana Demirspor'un da kaliteli bir takım olduğunu belirten Erginer, "Böyle takımlarla oynarken özellikle girdiğiniz pozisyonları değerlendirmeniz lazım. Rakibimiz ilk girdiği pozisyonu gole çevirdi." ifadelerini kullandı.


Mağlubiyetin üzücü olduğunu aktaran Erginer, "Çok da karamsarlığa kapılmamak lazım. Transfer dönemini de iyi geçirdiğimizi düşünüyorum. Kulübün içinde bulunduğu şartları ve pandemi dönemini de düşünürsek, yönetimimiz bize ciddi transferler yaptı. Bugün ya da yarın bir veya iki transfer daha aramıza katılacak. Biz de bu adaptasyon sürecini kısaltarak, ilk yarıdaki oyunumuzu daha geniş sürelere yayarak, iyi bir Boluspor izlettirmek istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.
Daha yeni Daha eski
Google News