Samet Aybaba : Rahat olsun herkesİnsanın memleketinde olması gerçekten çok güzel bir duygu,biliyorsunuz Adana Demirspor marka bir takım, biraz saha içinde sorunlar yaşıyor.Futbolcular mental olarak biraz düşmüşler.

Aynı şekilde saha içi performansları da biraz düşmüş, bugün başlıyoruz.Hedefimiz belli bu ligden çıkmak istiyoruz biran önce, onun için her maça tek tek düşüneceğiz.Hedefimiz ilk 2, play off hepsini değerlendireceğiz.

Sahadaki sistem ile ilgili bazı değişimlere gideceğiz.Bütün zamanımızı takım için harcayip bu takımı biran önce layık olduğu yere çıkarmaya çalışacağız.

Beni futbol mantalitem belli zaten biliyorsunuz, KOŞAN, MÜCADELE EDEN ,COŞKULU OYNAYAN, HIZLI HÜCUM EDEN takımlar oluşturduk her gittiğimiz yerde, burada da aynı şeyi oluşturmaya çalışacağız.

Ligdeki bütün takımları analiz etmeye başladık, Bandırma takımı da iyi takım, özellikle Erkan hoca geldikten sonra toparlanma sürecine girdiler.Bende geldikten sonra bizim takım bu sürece girecektir tabi ki, bu işler değişecektir.

Her hafta çok gelişen işini doğru yapan, futbolu keyif veren ve hedeflediği yere gelen bir takım haline geleceğiz.Rahat olsun herkes.''
Daha yeni Daha eski
Google News