Muhammed Şengezer Son Maç Öncesi Takımdaki Havayı AktardıAdana Demirspor'umuzun kalecisi Muhammed Şengezer Menemenspor maçı öncesinde basın mensuplarına demeç verdi.

Şengezer "Zorlu bir süreçten buraya geldik. 1. nci ile 14 puanlık fark vardı ama biz hariç kimse inanmıyordu bu farkı kapatacağımıza... Samet Aybaba geldikten sonra hep birlikte konuşarak anlaşarak, çalışarak üstesinden geldik. Ama hiç bir şey henüz bitmedi. Menemenspor maçına da tam bir konsantrasyon ile çıkacağız."

"Aramızda ilk kez şampiyonluk yaşayacak kardeşlerimiz var. Geçen sene hedeflediğimiz şampiyonluğu yaşayacaktık ama kısmet olmadı. Geçen sene son 6 maçı kaçırdım. Bu senede ilk maçta sakatlık yaşadım şimdi de son 6 maçı yakaladım. Nasipse o şampiyonluğu buraya getireceğiz. Biz her maça nasıl hazırlanıyorsak buna da aynı güven ile hazırlanıyoruz ama bu maçta bir tık daha üst bir motivasyon ile hazırlanıyoruz diyebiliriz.

"Gol yemememizin tek nedeni ben değilim, takımın iyi savunma yapmasıdır. Son maçı da gol yemeden daha fazla gol atarsak bu tüm takımın başarısı olacak inşallah."


Daha yeni Daha eski
Google News